Aktualności

ZWIĘKSZONY FOOTFALL W ZGIERZU

Po otwarciu drogerii Hebe nasz obiekt odnotowuje zwiększony footfall, w stosunku do parametrów z ubiegłego roku.

Sieć Hebe jest częścią Grupy Jeronimo Martins a pierwsza drogeria została otwarta w maju 2011 roku w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich. Dzisiaj pod marką działa ponad 200 nowoczesnych i kobiecych drogerii, które można znaleźć w lokalizacjach na terenie całej Polski.

Asortyment Hebe to jedyne w swoim rodzaju połączenie oferty kosmetyków na wyłączność, w tym  produktów dermo czy profesjonalnych. Na półkach znaleźć można wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów i  twarzy a także wiele akcesoriów i kosmetyków makijażowych. Ponadto Hebe jako jedna z pierwszych polskich drogerii wprowadziła do sprzedaży kosmetyki koreańskie. 
W ofercie Hebe znajdują się produkty z kategorii zdrowia, piękna i pielęgnacji. Hebe to także szeroki wybór kosmetyków najwyższej jakości, uznanych i lubianych przez miliony kobiet na całym świecie.

Wśród marek dostępnych na wyłączność znajduje się szeroka gama staranie wyselekcjonowanych kosmetyków z całego świata:
Gosh, Hean, Ingrid, Lomi Lomi, Ava, Benton, Purederm, Exclusive, Hask, Dr PAWPAW, Andrew Barton, Phil Smith, Mades, Mane’n Tail, Nacomi, Bubble t, Bandi, Sanctuary Spa, Monotheme, Replay i wiele innych.

Pełna lista dostępna jest na stronie: https://www.hebe.pl/marki.
 

Drogerie Hebe zostały docenione zarówno przez klientów jak i środowiska branżowe, czego dowodem są nagrody przyznawane przez specjalistów oraz na drodze głosowań  konsumenckich . W ciągu ostatnich kilku lat, Hebe wyróżniono w plebiscytach i badaniach przeprowadzonych przez niezależne organizacje, m.in.:

Gwiazda Jakości Obsługi 2017, Gwiazda Jakości Obsługi 2018 - to wyjątkowa nagroda, przyznawana tylko wybranym markom za najwyższe standardy obsługi klientów
Projekt Superbrands 2015/2016 - jest obecny w Polsce od 2004 roku.Tytuły Superbrands przyznawane są na podstawie wyników corocznych niezależnych badań rynku oraz głosów tzw. Rady Marek 
Drogeria Roku 2017 i 2018 to prestiżowa nagroda dedykowana najlepszym drogeriom działającym na terenie Polski. W tym roku sieć Hebe została doceniona w aż trzech wyjątkowych kategoriach
Najciekawsza Strategia Asortymentowa 2017, 2018 
Najszybsze Podążanie za Trendami 2017
Najbardziej Atrakcyjna Wizualizacja 2017, 2018


Serdecznie zapraszamy na zakupy :-)

Hale targowe w Zgierzu
ul. Księcia Jerzego Popiełuszki 2

  • ZWIĘKSZONY FOOTFALL W ZGIERZU
  • ZWIĘKSZONY FOOTFALL W ZGIERZU
© 2019 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe