Aktualności

RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI

Inwestycja Warmia Resort poszerza się o Ville Suite

Miło nam poinformować, iż 13 listopada wbiliśmy "pierwszą łopatę", która zapoczątkowała budowę IV etapu Condo Villi w inwestycji Warmia Resort.

Nowy etap obejmuje budowę 10 Villi w standardzie Suite o pow. ok. 44 mkw każda. Powierzchnia Villi zawiera salon z aneksem kuchennym i wiatrołapem na parterze oraz sypialnię i łazienkę na poddaszu. 

Ville Suite są do nabycia w atrakcyjnej cenie już od 299 tys zł netto. Kwota zakupu obejmuje nie tylko budynek z komfortowym wyposażeniem, ale również przynależną działkę o powierzchni od 190 do 489 mkw. W każdym budynku dostępne są miejsce postojowe, balkon, taras, ogród oraz koza, zapewniające atrakcyjny wypoczynek o każdej porze roku. 

Oferowane Ville są do nabycia w dwóch wariantach: KUP I ZARABIAJ z rocznym zyskiem 6%  oraz KUP I MIESZKAJ z pakietem Concierge.

KUP I ZARABIAJ 6% rocznie
W ramach systemu condo oferujemy stały zysk na poziomie 6% rocznie liczony od kwoty netto nieruchomości, wypłacany na podstawie umowy zawieranej na 5 lub 10 lat. Dodatkowo w ramach pakietu właścicielskiego nabywcy mają możliwość wypoczynku w swojej Villi przez 21 dni w roku. Wszystkie koszty utrzymania Villi ponosi spółka zarządzająca, tak samo jak i koszty remontów. Jako dodatkowe zabezpieczenie inwestycji, oferujemy wykup Villi od nabywcy po cenie zakupu w ciągu pięciu lat od sprzedaży.  

KUP I MIESZKAJ wygodnie z pakietem Concierge
To model poza systemem condo, w którym nabywana Villa wyłączona jest z wynajmu, a kupujący posiada ją do wyłącznego użytku. Dla grupy klientów zainteresowanych tym modelem, proponujemy dodatkową opcję usługi Concierge. W jej ramach dostępny jest pakiet usług gwarantujący komfortowy wypoczynek właścicielom. 

Przez 24 h / 365 dni w roku pakiet Concierge zapewnia:
-  monitoring i ochronę obiektu  
-  przygotowanie Villi na przyjazd (rozpalenie w kominku, odśnieżanie, sprzątanie, serwisowanie itp),
-  pielęgnację zieleni 
- nieograniczony dostęp do pełnej infrastruktury Resortu

Więcej szczegółów na www.condoville.pl

  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
  • RUSZYŁA BUDOWA IV ETAPU CONDO VILLI
© 2020 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe