Aktualności

ZAKOŃCZENIE KOLEJNEGO ETAPU SPRZEDAŻY W WARMIA RESORT

Miło nam poinformować, że w dniu 30 kwietnia zakończyliśmy sprzedaż Villi w standardzie Deluxe. Tym samym zakończyliśmy kolejny etap sprzedaży Villi w kompleksie Warmia Resort.

Villa Deluxe wyposażona jest w prywatne, całoroczne jacuzzi znajdujące się na tarasie, pozwalające zrelaksować się w pięknym otoczeniu - z jacuzzi rozpościera się widok na wyjątkowy krajobraz natury. Poza jacuzzi na tarasie znajduje się komplet wypoczynkowy w postaci kanapy, stołu i krzeseł. 

Villa składa się z parteru i piętra. Na parterze znajduje się przestronny salon z TV i kominkiem, rozkładaną 2-osobową sofą oraz w pełni wyposażoną kuchnią. Na parterze wydzielona została również część jadalna, duża łazienka z ogrzewaniem podłogowym, prysznicem i dwiema umywalkami, sypialnia z piętrowym łóżkiem i szafą, a także wygodny przedsionek. Piętro to miejsce przytulnych sypialni, w którym główną rolę odgyrwa sypialnia składająca się z łóżka małżeńskiego, dużej szafy i balkonu. Na piętrze ulokowano również pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz toaletę.

Zapraszamy do odwiedzenia stron www.warmiaresort.pl oraz www.condoville.pl

 

 

 

  • ZAKOŃCZENIE KOLEJNEGO ETAPU SPRZEDAŻY W WARMIA RESORT
© 2020 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe