PAŁAC WOŁODKOWICZÓW W KRAKOWIE

Lokalizacja: Kraków, ul. Lubicz 4 

Powierzchnia: 1 200 m2

Planowana data otwarcia: 3 kwartał 2016 r.

Pałac Wołodkowiczów to wyjątkowych obiekt znajdujący się w Ścisłym centrum Krakowa, przy ul.Lubicz4. Obecnie w Pałacu znajduje się Urząd Pocztowy Kraków 53. W budynku wciąż można podziwiać ozdobne sztukaterie na ścianach pierwszego piętra oraz parkiety z różnych gatunków drewna, będące pozostałością dawnego wyposażenia luksusowych wnętrz Pałacu. Budynek posiada trzy kondygnacje oraz strych. Pałacyk zrealizowany jest na rzucie prostokąta, konstrukcji tradycyjnej –murowany, z parterem wyposażonym w podjazd dla niepełnosprawnych.

Nieruchomość zlokalizowana jest w Krakowie, w ścisłym centrum, przy ul. Lubicz, w prestiżowej lokalizacji sąsiedztwa Dworca PKP i Galerii Krakowskiej, w pobliżu skrzyżowania ulic: Basztowej, Lubicz, Pawiej i Westerplatte. Okolica w której znajduje się nieruchomość ma charakter terenu wielofunkcyjnego z przewagą usług publicznych i komercyjnych oraz zabudowy mieszkaniowo-usługowej.

Bardzo dobrą dostępność komunikacyjną zapewniają: liczne linie autobusowe i tramwajowe (łącznie ok.20linii), z przystankami przy ulicach Lubicz, Basztowej, Pawiej; stacja kolejowa PKP Kraków Główny oraz centralny dworzec autobusowy, które są zlokalizowane odpowiednio w bezpośrednim sąsiedztwie oraz 400m na północny-wschód od nieruchomości; port lotniczy Kraków Balice, położony około 10 km na zachód od nieruchomości.

Obiekt znajduje się w fazie komercjalizacji z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, handel lub usługi.

© 2023 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe