CENTRUM MODLIŃSKA WARSZAWA

Lokalizacja: Warszawa, ul. Modlińska/Kowalczyka
Powierzchnia GLA: 12 000 mkw.
Planowana data otwarcia: IV kwartał 2021

Inwestor: Adept 10 Sp. z o.o. 

CENTRUM MODLIŃSKA to wielofunkcyjny obiekt handlowo – usługowy typu convenient (dogodne i szybkie zakupy), który powstanie w dzielnicy Białołęka, przy zbiegu ulic Modlińskiej i Kowalczyka.

Centrum Modlińska będzie składało się z czterech obiektów dwukondygnacyjnych, tworzących jeden kompleks, o łącznej powierzchni handlowej - 12 000 m2. Na parterze przewidziano sklepy renomowanych marek oraz punkty gastronomiczne, na pierwszym piętrze usługi. W obiekcie zaplanowano ponad 360 miejsc parkingowych zlokalizowanych bezpośrednio przy budynku oraz na poziomie -1.

Elementami wyróżniającymi projekt pod względem handlowym są kompleksowość oferty i obecność znanych marek. Wśród głównych najemców będą: market spożywczy, operator branży RTV AGD, drogeria, apteka, salon sportowy, salon obuwniczy, zoologiczny, księgarnia, sklepy z odzieżą i wyposażeniem wnętrz. Branżę gastronomiczną reprezentować będą kawiarnia, pizzeria, kebab i restauracja.

W ofercie usługowej przewidziano dodatkowo fitness, przychodnię, gabinety lekarskie i pomieszczenia biurowe.

W połączeniu z bardzo dobrą ofertą sklepów, gastronomii i salonów usługowych, jednym z głównych atutów Centrum Modlińska będzie dostęp do większości sklepów bezpośrednio z parkingu centrum – zakupy bez kolejek i tłoku – szybko i wygodnie!

 

  • CENTRUM MODLIŃSKA WARSZAWA
  • CENTRUM MODLIŃSKA WARSZAWA
  • CENTRUM MODLIŃSKA WARSZAWA
  • CENTRUM MODLIŃSKA WARSZAWA
© 2023 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe