GALERIA SIERADZKA - I ETAP ROZBUDOWY

LOKALIZACJA: sieradz, UL. al. grunwaldzka 1
POWIERZCHNIA GLA: 8 200 mkw
POWIERZCHNIA GLA PO ROZBUDOWIE: 8 530 MKW
TERMIN REALIZACJI: IV kwartał 2019

 

Galeria Sieradzka zlokalizowana jest przy zbiegu ulic Jana Pawła II oraz alei Grunwaldzkiej. Usytuowanie przy glównych ulicach miasta, niecały kilometr od ścisłego centrum miasta zapewnia wygodny i szybki dojazd klientom.

Obiekt powstał w 2008 roku, jako pierwszy tego typu w regionie. Na dwóch kondygnacjach mieści się ponad 5o punktów usługowo-handlowych. Galeria w latach 2010 i 2012 przeszła modernizację, dzięki czemu zwiększyła swoją powierzchnię o ponad 3 000 mkw. Pod koniec 2018 roku Adept Investement zrealizował prace modernizacyjne na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Prace związane z przebudową i rozbudową galerii, dotyczą segmentu E i F istniejących budynków. Celem rozbudowy jest powiększenie powierzchni użytkowej lokali segmentu F i parterowej części dwukondygnacyjnego lokalu w segmencie E. W zakresie planowanej inwestycji prowadzone są wszystkie konieczne roboty adaptacyjne, jak i wymiana witryn istniejących lokali.

Prace są realizowane w ramach dwóch etapów inwestycji. I etap obejmuje rozbudowę istniejących lokali usługowo-handlowych w segmencie F o 330,25 mkw, przez co powierzchnia zabudowy zwiększy się do 9100,27 mkw, a powierzchnia całkowita do 11560,97 mkw. II etap przewiduje rozbudowę lokalu handlowo-usługowego w segmencie E, o powierzchni całkowitej po rozbudowie 11 682,86 mkw.

  • GALERIA SIERADZKA - I ETAP ROZBUDOWY
  • GALERIA SIERADZKA - I ETAP ROZBUDOWY
© 2023 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe