GALERIA E
ZDUŃSKA WOLA- I ETAP

Lokalizacja: Zduńska Wola, ul. Łaska 
Powierzchnia GLA: 2 900 mkw.
Inwestycja zrealizowana

Inwestor: Adept 2 Sp. z o.o. 

Galeria E zlokalizowana jest w ścisłym centrum Zduńskiej Woli, przy skrzyżowaniu głównych arterii komunikacyjnych: ulicy Łaskiej i Piwnej, które spółka Adept 2 gruntownie zmodernizowała poprzez budowę ronda. Projekt powstał na terenie obecnego PKS Zduńska Wola, na którym zaplanowano budowę dwóch parterowych obiektów handlowych. 

Najemcami projektu są sklepy renomowanych sieci: salon obuwniczy CCC - lider polskiego rynku sprzedaży detalicznej obuwia oraz jego największy producent w Polsce, salon sieci KIK Textil – działający w 8 krajach Europy, niekwestionowany lider z niedrogą modą dla każdego, tekstyliami domowymi i artykułami gospodarstwa domowego w okazyjnych cenach, salon sportowy MARTES SPORT - ogólnopolska sieć specjalizująca się w sprzedaży odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych oraz drogeria NATURA – lider na polskim rynku sieci drogeryjnych.

Operatorem spożywczym jest sklep ALDI, którego otwarcie odbyło się w połowie lipca 2016 r. Do dyspozycji klientów zaprojektowano ponad 130 miejsc postojowych znajdujących się przy obiekcie.

  • Park Handlowy E widok 1
  • Park Handlowy E widok 1
© 2023 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe