PARK HANDLOWY TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI

Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, ul. Lwowska

Powierzchnia GLA: 4 300 mkw. 

Inwestycja zrealizowana

Park Handlowy TOMASOVIA zlokalizowany jest przy głównej arterii miasta – ul. Lwowskiej, w południowej części Tomaszowa Lubelskiego. Doskonała lokalizacja, dogodny dojazd oraz znane marki sieciowe to główne atuty projektu. W bezpośrednim sąsiedztwie powstał już market spożywczy Intermarche i market typu dom i ogród – Bricomarche, które razem z Parkiem Handlowym TOMASOVIA i pierwszym w mieście marketem LIDL, tworzą nowoczesny kompleks handlowy. 

Różnorodna oferta Parku Handlowego TOMASOVIA przeznaczona jest zarówno dla mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego i okolic oraz dla gości zza wschodniej granicy. Jest to pierwszy nowoczesny obiekt handlowy zlokalizowany po przekroczeniu granicy Polski z Ukrainą.

Otwarcie 1 etapu nastąpiło w 2015 r.. Głównym najemcą Tomasovii jest market spożywczy - LIDL, niekwestionowany lider na rynku marketów dyskontowych w Polsce i w Europie. Pozostali najemcy Parku Handlowego to: market sportowy – Martes Sport, lider na rynku sklepów sportowych, salon KIK oraz salon drogerii z apteką ogólnopolskiej sieci Dbam o Zdrowie. 

Otwarcie drugiego etapu zaplanowano na III kwartał 2016. Do grona najemców dołączy salon elektroniczny  RTV EURO AGD – lider rynku oraz sieciowy salon z obuwiem. Do dyspozycji klientów będzie 162 miejsc parkingowych.

  • PARK HANDLOWY TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI
  • PARK HANDLOWY TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI
© 2023 Adept Investment. Wszelkie prawa zastrzezone.
Wykonanie: Strony internetowe